<<   02 / 2024   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
5   1234
6567891011
712131415161718
819202122232425
926272829   
Aktualizováno 22.2.2024 8:04 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
19.2.24
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 R
  8:30 - 9:30 HC 7,8,9
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:00 - 14:00 FSC
  14:15 - 15:30 HC MŽ 5/6
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ 7/8
  18:45 - 20:00 HC 9/D
  20:30 - 21:30 KOZLOVICE - p. Němec
Úterý
20.2.24
6:00 - 7:15 R
7:30 - 8:30 FSC
  8:45 - 9:45 FSC
  10:00 - 13:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:00 - 14:00 TÚL
  14:15 - 15:30 HC MŽ 4/5/6
  15:45 - 16:45 HC SŽ 7/8
  17:00 - 18:30 FSC
  18:45 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 HC 9/D
  21:15 - 22:15 R
Středa
21.2.24
6:00 - 7:15 R
7:30 - 8:30 HC 1,2
  8:45 - 9:45 FSC
  10:00 - 12:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:15 - 14:15 HC 9+D
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 16:45 TÚL
  17:00 - 19:00 HC - HAVÍŘOV
utkání 6. tř.
  19:15 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 FSC SSB
Čtvrtek
22.2.24
6:00 - 7:15 R
7:30 - 8:30 FSC
  8:45 - 9:45 FSC
  10:00 - 12:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:15 - 14:15 HC 9+D
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:00 HC 2,3,4 brankař. tr.
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - NOVÝ JIČÍN
2. liga ČR muži
  20:45 - 21:45 R
Pátek
23.2.24
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 R
  8:45 - 9:45 HC MŽ 5/6
  10:00 - 12:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  12:15 - 13:15 FSC
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC 3/4
  16:30 - 17:30 HC SŽ 7/8
  17:45 - 18:45 HC 9/D
  19:00 - 20:00 HC M
  20:30 - 21:45 ML 1. liga z.č. 124
NEBORY - PETŘVALD
Sobota
24.2.24
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:45 HC NÁBOR + 1/2
  9:00 - 12:30 HC - OPAVA , HAVÍŘOV
utkání 3. tř.
  13:00 - 13:30 p. PASEKA
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:20 - 16:40 rozbruslení
  17:00 - 19:30 HC - TECHNIKA BRNO
2. liga ČR muži
  19:45 - 21:00 ML 1. liga z.č. 125
BAH - SLIVOVICE
  21:15 - 22:30 ML 3. liga z.č. 10
o umístění 5-6 1.záp.
FRENŠTÁT – FEŠÁCI
Neděle
25.2.24
6:15 - 7:15 p. OCZADLY
7:30 - 8:30 HC NÁBOR + 1,2
  8:45 - 9:45 HC 3/4
  10:00 - 11:00 FSC
  11:15 - 12:30 p. KACÍŘ
  12:45 - 13:45 obec ŽENKLAVA
  13:45 - 14:15 TÚL
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:00 - 17:15 R
  17:30 - 18:45 ML 2.liga z.č. 15
o umístění 10-11 2. záp.
STAŘÍ PSI - BRUŠPERK
play-off čtvrtfinále 3
  19:00 - 20:15 ML 2.liga z.č. 13 (1-8)
  20:30 - 21:45 ML 2.liga z.č. 14 (2-7)
play-off čtvrtfinále 3
VRATIMOV – VIKYMONT

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice