Aktualizováno 21.3.2024 13:19 (změny žlutě)
Datum | Čas | |||
Pondělí 11.3.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC 7,8,9 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - MŠ Pionýrská | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - ZŠ Alšova 2.A,B | |
11:15 | - | 12:30 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:00 | - | 14:00 | FSC - sportovní třída | |
14:15 | - | 15:30 | HC MŽ 5/6 | |
15:45 | - | 17:15 | FSC | |
17:30 | - | 18:30 | HC SŽ 7/8 | |
18:45 | - | 19:45 | HC 9/D | |
20:00 | - | 21:00 | HC M | |
21:15 | - | 22:15 | KOZLOVICE - p. NĚMEC | |
Úterý 12.3.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC 5/6 |
7:30 | - | 8:30 | FSC - sportovní třída | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - ZŠ Veřovice | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - ZŠ Veřovice | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:00 | - | 14:00 | TÚL | |
14:15 | - | 15:30 | HC MŽ 5/6 + 4tř. | |
15:45 | - | 16:45 | HC SŽ 7/8 | |
17:00 | - | 18:30 | FSC | |
18:45 | - | 19:45 | HC M | |
20:00 | - | 21:00 | HC 9/D | |
21:15 | - | 22:15 | R | |
Středa 13.3.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC 3/4 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - ZŠ Veřovice | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ Záhumenní | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:15 | FSC | |
14:30 | - | 16:00 | FSC | |
16:15 | - | 17:15 | HC - NÁBOR | |
17:30 | - | 19:30 | HC - ČESKÝ TĚŠÍN utkání 8. tř. |
|
19:45 | - | 20:30 | HC M | |
20:45 | - | 21:45 | FSC SSB | |
Čtvrtek 14.3.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC SŽ 7/8 |
7:30 | - | 8:30 | FSC | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - ZŠ Alšova 2.A,B | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - ZŠ Veřovice | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:15 | TÚL | |
14:30 | - | 16:00 | FSC | |
16:15 | - | 17:00 | HC 1,2 brankař. tr. | |
17:20 | - | 17:40 | rozbruslení | |
18:00 | - | 20:30 | HC - VYŠKOV 2. liga ČR muži, PLAY-OFF , 2. z. |
|
20:45 | - | 21:45 | FSC | |
Pátek 15.3.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC MŽ 5/6 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - ZŠ E. Zátopka 3.B | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - ZŠ Alšova 4.B | |
11:00 | - | 11:45 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
12:00 | - | 13:00 | FSC | |
13:30 | - | 15:00 | FSC | |
15:15 | - | 16:15 | HC 3/4 | |
16:30 | - | 17:30 | HC SŽ 7/8 | |
17:45 | - | 18:45 | HC M | |
19:00 | - | 20:00 | HC 9/D | |
20:30 | - | 21:45 | ML 3. liga z.č. 30 semifinále play-off 3. z TATRA – BARTOŠOVICE |
|
Sobota 16.3.24 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:45 | HC NÁBOR + 1,2 | |
9:00 | - | 12:30 | HC - HAVÍŘOV, ORLOVÁ utkání 4. tř. |
|
12:45 | - | 14:45 | HC - PORUBA utkání 6. tř. |
|
15:00 | - | 16:00 | p. STRÁNSKÝ | |
16:15 | - | 17:30 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
18:00 | - | 19:15 | ML 1. liga z.č. 31 play-off o 3 - 4 místo BAH – SLIVOVICE |
|
19:30 | - | 20:45 | ML 2. liga z.č. 32 play-off o 3 - 4 místo NETOPÝŘI – VIKYMONT |
|
Neděle 17.3.24 |
5:45 | - | 6:45 | p. OCZADLY |
7:00 | - | 19:00 | MALÁ CENA KOPŘIVNICE závody v krasobruslení |
|
20:15 | - | 21:15 | HC - R |
Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice