Aktualizováno 21.3.2024 13:19 (změny žlutě)
Datum | Čas | |||
Pondělí 26.2.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC 7,8,9 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - MŠ Mniší | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ Krátká | |
11:15 | - | 12:30 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:00 | - | 14:00 | FSC - sportovní třída | |
14:15 | - | 15:30 | HC MŽ 5/6 | |
15:45 | - | 17:15 | FSC | |
17:30 | - | 18:30 | HC SŽ 7/8 | |
18:45 | - | 19:45 | HC 9/D | |
20:00 | - | 21:00 | HC M | |
21:15 | - | 22:15 | KOZLOVICE - p. NĚMEC | |
Úterý 27.2.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC 5/6 |
7:30 | - | 8:30 | FSC - sportovní třída | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - ZŠ Alšova 4.B | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - ZŠ Veřovice | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:00 | - | 14:00 | TÚL | |
14:15 | - | 15:30 | HC MŽ 5/6 + 4tř. | |
15:45 | - | 16:45 | HC SŽ 7/8 | |
17:00 | - | 18:30 | FSC | |
18:45 | - | 19:45 | HC M | |
20:00 | - | 21:00 | HC 9/D | |
21:15 | - | 22:15 | R | |
Středa 28.2.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC 3/4 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - ZŠ Veřovice | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ Záhumenní | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:00 | R | |
14:15 | - | 15:45 | FSC | |
16:00 | - | 17:00 | HC - NÁBOR | |
17:20 | - | 17:40 | rozbruslení | |
18:00 | - | 20:30 | HC - HAVÍŘOV 2. liga ČR muži |
|
20:45 | - | 21:45 | FSC SSB | |
Čtvrtek 29.2.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC SŽ 7/8 |
7:30 | - | 8:30 | FSC | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - ZŠ Alšova 2.A,B | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - ZŠ Veřovice | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:15 | TÚL | |
14:30 | - | 16:00 | FSC | |
16:15 | - | 17:00 | HC 2,3,4 brankař. tr. | |
17:00 | - | 18:00 | HC 5,6 brankař. tr. | |
18:15 | - | 19:15 | HC 9/D | |
19:30 | - | 20:15 | HC M | |
20:30 | - | 21:30 | FSC | |
Pátek 1.3.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC MŽ 5/6 |
8:00 | - | 8:30 | FSC | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - MŠ Lubina | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ Česká | |
11:00 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
14:00 | - | 15:00 | FSC | |
15:15 | - | 16:15 | HC 3/4 | |
16:30 | - | 17:30 | HC SŽ 7/8 | |
17:45 | - | 18:45 | HC 9/D | |
19:00 | - | 20:00 | R | |
20:30 | - | 21:45 | R | |
Sobota 2.3.24 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | R | |
8:45 | - | 9:45 | HC NÁBOR + 1,2 | |
10:00 | - | 12:00 | HC - UNIČOV utkání 7. tř. |
|
12:15 | - | 14:30 | HC - PORUBA utkání 9. tř. |
|
15:00 | - | 16:15 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
16:45 | - | 18:00 | ML 3. liga z.č. 16 (2-3) play-off semifinále 1 TATRA – BARTOŠOVICE |
|
18:15 | - | 19:30 | ML 3. liga z.č. 19 o umístění 6 - 5 2. záp. FEŠÁCI - FRENŠTÁT |
|
19:45 | - | 21:00 | ML 3. liga z.č. 18 (1-4) play-off semifinále 1 JANOVICE – LAHVATORS |
|
21:15 | - | 22:30 | R | |
Neděle 3.3.24 |
6:15 | - | 7:15 | p. OCZADLY |
7:30 | - | 8:30 | R | |
8:45 | - | 9:45 | R | |
10:00 | - | 12:00 | HC - ŠUMPERK utkání 6. tř. |
|
12:30 | - | 13:45 | RAINFELLOWS | |
14:15 | - | 15:30 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
16:00 | - | 17:15 | ML 2. liga z.č. 20 play-off semifinále 1 PALKOVICE - NETOPÝŘI |
|
17:30 | - | 18:45 | ML 1. liga z.č. 22 play-off semifinále 1-4 PETŘVALD - SLIVOVICE |
|
19:00 | - | 20:15 | ML 1. liga z.č. 23 play-off semifinále 2-3 NEBORY - BAH |
|
20:30 | - | 21:45 | ML 2. liga z.č. 21 play-off semifinále 1 HÁJOV - VIKYMONT |
Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice